14.06.2016

Перелік перевізників - переможців на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Подільського району, яких було визначено на засіданні конккурсного комітету 31 травня 2016 року

Перелік перевізників – переможців на приміських автобусних маршрутах загального користування,

що не виходять за межі Подільського району

 

п/п

Номер марш-руту

Назва   маршруту

Режим

руху

Режим роботи

Час відправлення з кінцевих зупинок, год.хв., інтервал руху

Кількість

оборотних

рейсів на  добу

Перевізник - переможець

1

2

3

4

5

6

7

8

1

2

Олексіївка – Подільськ АС

Звичайний

По  днях тижня -

3,5,7

Олексіївка – 7.00

Котовськ – 12.30

 

1

ТДВ «Пасавтотранссервіс»

2

4

Домниця – Подільськ АС

Звичайний

По  днях тижня -

3,5,7

Домниця -6.30

Котовськ – 14.00

 

1

ТДВ «Пасавтотранссервіс»

3

5

Подільськ  АС – Гидерим

Звичайний

По  днях тижня -

3,5,7

 

 

 

(1,2,4 )

Гидерим -07.00, 10.00, 15.00, 17.45

Котовськ – 06.30, 09.30, 11.00, 14.30, 17.15

Гидерим – 07.00, 17.45

Котовськ – 06.30, 17.15

 

5

 

 

 

(2)

ТДВ «Пасавтотранссервіс»

4

8

Коси – Подільськ  АС

Звичайний

По  днях тижня -

3,5,7

Коси – 06.30

Котовськ – 11.00

 

1

ТДВ «Пасавтотранссервіс»

5

18

Липецьке – Подільськ АС

Звичайний

По  днях тижня -

3,5,7

 

 

(1 або 2 або 4)

Липецьке – 05.40, 08.45, 11.45, 14.30 Котовськ – 07.40, 10.45. 13.30

Липецьке – 06.30, 16.30

Котовськ – 08.00, 15.30, 17.30

 

 

3.5

 

(2,5)

ТДВ «Пасавтотранссервіс»

6

26

Подільськ АС - Станіславка

Звичайний

По  днях тижня -

3,5,7

Станіславка – 06.00

Котовськ – 12.00

 

 

1

ПП «ТАНА»

7

29

Новий  Мир – Подільськ АС

Звичайний

По  днях тижня -

3,5,7

Новий Мир – 06.00

Котовськ – 11.00

 

 

1

ТДВ «Пасавтотранссервіс»

8

34

Подільськ АС – Стара  Кульна

Звичайний

По  днях тижня -

3,5,7

Стара Кульна – 06.00

Котовськ – 9.20, 11.30

 

 

2

ТДВ «Пасавтотранссервіс»

9

36

Подільськ АС - Новоселівка

Звичайний

По  днях тижня -

3,5,7

Новоселівка – 06.15, 07.30, 9.30,11.00, 12.30, 14.00

Котовськ – 06.45, 08.00. 09.00, 10.30, 12.00, 13.30

 

 

6

ТДВ «Пасавтотранссервіс»

10

39

Бочманівка – Подільськ АС

Звичайний

По  днях тижня -

3,5,7

 

 

(1,2,4)

Бочманівка – 07.00, 10.00, 12.00

Котовськ – 09.00, 11.00, 13.00

Бочманівка – 07.00, 12.00

Котовськ – 07.40, 17.30

 

 

2

 

(2)

ТДВ «Пасавтотранссервіс»

11

40

Любомирка  -  Куяльник

Звичайний

По  днях тижня -

3,5, 7

 

 

 

 

 

(1,2,4)

Любомирка – 7.00, 8.20, 9.20, 10.20, 11.20, 12.20, 15.20, 17.20

Куяльник – 6.30, 7.40, 8.40, 10.00, 10.40, 12.00.

Любомирка – 7.00, 8.20, 17.20

Куяльник – 6.30, 7.40

 

 

 

8

 

 

 

 

(3,5)

ПП «ТАНА»

12

б/н

Подільськ АС – Гонората

Звичайний

По  днях тижня -

3,7

 

 

(5)

Котовськ – 06.30, 10.00, 12.30, 17.00

Гонората – 7.00, 10.30, 13.00, 17.30

Котовськ – 06.30, 10.00, 12.30, 18.15

Гонората – 7.00, 10.30, 13.00,18.45

 

 

4

 

(4)

ТДВ «Пасавтотранссервіс»

13

б/н

с.Великий  Фонтан -Вестерничани

Звичайний

По  днях тижня -

3,5,7

 

 

 

 

(1,2,4)

В.Фонтан – 07.00-11.00, 13.30

Вестерничани – 07.30 – 11.30

інтервал руху 1 година

В.Фонтан – 7.00

Вестерничани – 07.35

 

 

5,5

 

 

 

(1)

ПП «ТАНА»

14

б/н

с.Мала Кіндратівка – Подільськ АС

Звичайний

По днях

тижня –

7

М.Кіндратівка – 06.00

Котовськ – 12.00

 

          1

 

ТДВ «Пасавтотранссервіс»