17.03.2016

Конкурс на визначення робочого органу-підприємства (організації) для здійснення функцій по організації проведення конкурсів з перевезення

ОГОЛОШЕННЯ

Котовська  районна державна адміністрація оголошує конкурс на визначення робочого органу-підприємства (організації) для здійснення функцій по організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території  Котовського району.

Об’єктом конкурсу є діяльність претендента, що забезпечить належне організаційне забезпечення і підготовку матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, їх аналіз та оцінка відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовка паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником – переможцем конкурсу.

Умови конкурсу.

З метою участі у конкурсі підприємство (організація) - претендент подає секретарю конкурсного комітету у визначений в оголошенні термін належним чином завірені документи, такі як:

заяву на участь у конкурсі за формою, що додається;

копії документів, що підтверджують досвід роботи підприємства (організації) не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень;

копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) фахівців у галузі автомобільного транспорту;

копії документів, що підтверджують наявність у підприємства матеріально-технічного забезпечення.

Не  допускаються  до  участі  в  конкурсі  підприємства (організації),   які:

надають  послуги  з  перевезень;

провадять діяльність  на  ринку  транспортних  послуг,  пов'язану з наданням послуг  з перевезень;

представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Основні критерії відбору переможця:

найвищий рівень кваліфікації фахівців з питань організації пасажирських перевезень;

наявність необхідного матеріально-технічного та програмного забезпечення з метою здійснення функцій робочого органу з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів відповідно до вимог пункту 14 Порядку;

найбільший досвід роботи з питань організації пасажирських перевезень;        

безоплатна організації і підготовки матеріалів для проведення засідань районного конкурсного комітету з організації та проведення

конкурсів на перевезення пасажирів на приміських  автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району.

Претендент подає документи у закритому конверті (пакеті), на якому зазначається його назва, адреса, з поміткою “Заява на участь у конкурсі з визначення  підприємства                 (організації), що здійснює  функції  робочого органу з організації забезпечення роботи і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на  приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Котовського району (внутрішньорайонні маршрути)”.

Документи приймаються до «19» квітня  2016 р. за адресою:

Одеська обл., м.Котовськ, пр.Котовського, 2 , Котовська районна державна  адміністрація, каб.17.

Документи, які надійшли до Організатора після встановленого строку, не розглядаються.

Конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу відбудеться «21»  квітня 2016 р. о 10.00 год. в приміщенні Котовської райдержадміністрації, що розташований за адресою: м.Котовськ, пр.Котовського, 2, каб.20.

Інформацію про умови і порядок проведення Конкурсу разом з бланками заяв можна отримати безпосередньо в  відділі економічного розвитку, інфраструктури і  торгівлі райдержадміністрації (каб. 17) за  вищезазначеною  адресою.

Телефон для довідок: (04862) 2-48-72.

Додаткова інформація: Розпорядження Котовської  районної державної адміністрації  від  26.02.2015 р. № 91/16  «Про  затвердження умов  конкурсу з  визначення підприємства (організації), що  здійснює  функції  робочого  органу» зареєстровано  у  Котовському  міжрайонному управлінні  юстиції в Одеській  області     03 березня 2016 р. за  № 2/190, надруковано  в газеті   «Котовські  вісті» від 17 березня 2016 р. № 21/22. 

 

Котовська районна

державна адміністрація