03.10.2018

Молодь Подільщини взяла участь у публічному обговоренні теми «Мотивація учнівської молоді до підприємницької діяльності після завершення навчання у зв`язку із формуванням ОТГ»

2 жовтня 2018 року проведено навчальний тренінг для учнів 8-11 класів Куяльницької школи під назвою «Мотивація учнівської молоді до підприємницької діяльності після завершення навчання у зв`язку із формуванням ОТГ». Тренінг було організовано та проведено фахівцями Подільського МРЦЗ спільно з ректором інституту морегосподарства та підприємництва Олександром Яценко.

Учасники тренінгу дізналися про нові можливості господарювання з використанням територіальних ресурсів, ознайомилися з конкретними прикладами розвитку кооперації та сільським підприємництвом в ОТГ. В своєму виступі доповідач детально зупинився на нових можливостях та завданнях державної служби зайнятості у підтримці молодіжного підприємництва, в частині підтримки створення нових робочих місць та соціального захисту тимчасово незайнятих осіб.

У підсумку тренінгу Олександром Яценком було зроблено аналіз поточного стану території, визначені можливості підтримки традиційних та започаткування напрямків і форм господарювання в нових умовах, які відкриваються у зв'язку із створенням ОТГ. Наприкінці заходу ректор відповів на запитання школярів та надав вичерпні відповіді.