01.09.2014

Про роботу архівного відділу з виконання вимог Указу Президента України від 7.02.2008 р.№ 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого сам

В архівному відділі робота зі зверненнями громадян ведеться на підставі Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 7.02.2008р.№109/208 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування,об”єднаннях громадян,на підприємствах,в установах,організаціях,незалежно від форм власності,в засобах масової інформації,затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 року №348. Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 08.01.2014р., архівний відділ проводить особистий прийом громадян протягом робочого дня з 8.30 до 12.00 
З метою поліпшення роботи із зверненнями громадян архівом вжиті заходи: Прийом заяв від громадян ведеться постійно, відповіді на запити надаються в той же день, довідки оформлюються також в той же день або, за потребою відвідувачів, через два дні Допустимий термін розгляду заяв та надання відповідей до 1 місяця. 
Надання консультацій, роз”яснень здійснюється щоденно , за особистим, письмовим , усним зверненням громадян , і в телефонному режимі .За 2013 рік виконано письмових запитів на 430 заяв, це архівні витяги . 
Для порівняння ,протягом 2011 року архівним відділом виконано запитів всього 170 , при плані –120.У т.ч.від громадян поштою. Порівняно з 2010 р. - довідок видано 150.
Найбільш актуальні питання ,що порушуються громадянами у зверненнях :дата реорганізації колгоспів, виділення земельних ділянок, надання дозволу на прибудову приміщень , про затвердження акта здачі в експлуатацію житлових будинків.
Надано відповіді на запити щодо підтвердження факту депутатських повноважень для призначення пенсій на пільгових умовах. 
 
Оскільки в основному громадяни звертаються до архіву з питання надання їм довідок соціально-правового характеру, реєстрація письмових звернень оформлюється в“Журналі реєстрації архівних довідок,копій,витягів документів “ . В результаті відвідувачам надається документ “Архівна довідка”,термін зберігання якої 75 років. 
На сторінках ЗМІ –у газеті “Котовські вісті”,”З рук в руки “протягом року надано поточний інформаційний матеріал щодо складу та місць зберігання архівних документів. 

Тематичний перелік запитів :дата реорганізації колгоспів, виділення земельних ділянок, надання дозволу на прибудову приміщень , про затвердження акта здачі в експлуатацію житлових будинків ,підтвердження депутатських повноважень. 
Негативних відповідей на запити громадян - протягом року не було.

Графік роботи

архівного відділу Котовської районної державної адміністрації

 

Початок роботи щоденно з 08.00.
Кінець роботи о 17.00.
Перерва на обід з 12.00-12.45.

Графік прийому громадян :

Прийом громадян проводиться протягом робочого дня з 08.30 до 12.00.