Установи і заклади соціальної сфери на території району

1. ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

        у 2017-2018 навчальному році

 

- Загальноосвітні школи І ступеню – 2:

            1. Олександрівська ЗОШ І ступеню

            2. Олексіївська ЗОШ І ступеню

- Загальноосвітні школи І-ІІ ступенів - 5:

            1. Вишнівська ЗОШ І-ІІ ступенів

            2. Гоноратська ЗОШ І-ІІ ступенів

            3. Косівська ЗОШ І-ІІ ступенів

            4. Липецька №2 ЗОШ І-ІІ ступенів

            5. Мурованська ЗОШ І-ІІ ступенів

- Загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів - 7:

            1. Бочманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

            2. Гидеримська ЗОШ І-ІІІ ступенів

            3. Качурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

            4. Куяльницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

            5. Нестоїтська ЗОШ І-ІІІ ступенів

            6. Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

            7. Старокульнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Навчально-виховні комплекси «Загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад» - 15:

            1. Борщівський №1 НВК І ступеню

            2. Дібровський НВК І ступеню

            3. Глибочанський НВК І-ІІ ступенів

            4. Климентівський НВК І-ІІ ступенів

            5. Липецький № 1 НВК І-ІІ ступенів

            6. Любомирський НВК І-ІІ ступенів

            7. Петрівський НВК І-ІІ ступенів   

            8. Розалівський НВК І-ІІ ступенів

            9. Соболівський НВК І-ІІ ступенів

            10. Федорівський НВК І-ІІ ступенів

            11. Борщівський №2 НВК І-ІІІ ступенів

            12. Липецький НВК І-ІІІ ступенів

            13. Малофонтанський НВК І-ІІІ ступенів

            14. Мардарівський НВК І-ІІІ ступенів

            15. Станіславський НВК І-ІІІ ступенів

- Вечірня (змінна) школа  -  1:

            1. Подільська районна вечірня (змінна) ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів

- Позашкільні навчальні заклади - 2:

            1. Центр дитячої та юнацької творчості

            2. Дитячо-юнацька спортивна школа

- Дошкільні навчальні заклади – 10:

            1. Бочманівський ДНЗ – 2 групи

            2. Гоноратський ДНЗ – 1 група

            3. Малоолександрівський ДНЗ – 1 група

            4. Мардарівський ДНЗ – 1 група

            5. Мурованський ДНЗ – 1 група

            6. Нестоїтський ДНЗ – 2 групи

            7. Новоселівський ДНЗ – 2 групи

            8. Чубівський ДНЗ – 2 групи

            9. Борщівський ДНЗ

            10. Куяльницький ДНЗ

- Дошкільні групи в НВК – 14:

            1. Борщівський №1 НВК І ступеня – 1 група

            2. Дібровський НВК І ступеня – 1 група

            3. Глибочанський НВК І-ІІ ступенів – 1 група

            4. Климентівський НВК І-ІІ ступенів – 1 група

            5. Липецький №1 НВК І-ІІ ступенів – 1 група

            6. Любомирський НВК І-ІІ ступенів – 1 група

            7. Розалівський НВК І-ІІ ступенів – 1 група

            8. Соболівський НВК І-ІІ ступенів – 1 група

            9. Федорівський НВК І-ІІ ступенів – 1 група

            10. Борщівський №2 НВК І-ІІІ ступенів – 2 групи

            11. Липецький НВК І-ІІІ ступенів – 1 група

            12. Малофонтанський НВК І-ІІІ ступенів – 2 групи

            13. Мардарівський НВК І-ІІІ ступенів – 2 групи

            14. Станіславський НВК І-ІІІ ступенів – 1 група

 

 

 

 2.   Заклади культури Котовського району

 

 

З/п

 

 

                    Назва закладу

 

            Адреса

1

                2

                                  3

                        4

 1

 

РВКТ м. Котовськ

пр-т Котовського, 24

                      ЦРБ

 

м. Котовськ,

вул. 50 років Жовтня, 141

 2

 

- « -

 

                      РБК

 

м. Котовськ                               вул. Ст. Борисова,5

 3

 

- « -

 

                      ЦРДБ

 

м. Котовськ,                                пр-т Котовського,24

  4

  5

  6

  7

 

  8

 

Борщівська сільрада, ст. Борщі

-       « -

-       « -

-       « -

 

-       « -

СБК, бібліотека

                      СК

                      СК

                      СК, бібліотека

 

                       СК, бібліотека

с. Дібровка

с. З Кут

с. Борщі

селище Борщі

 

ст. Борщі

 9

Бочманівська сільрада

    с. Бочманівка

СБК, бібліотека

с. Бочманівка

 10

 

11

В.Фонтанська сільрада

    с. В.Фонтан

                - « -

 

СБК, бібліотека

 

СК, бібліотека

 

с. Гидерим

 

с. М.Фонтан

 

12 

Гоноратська сільрада

с. Гонората

СБК, бібліотека

 

с. Гонората

 

 13

 14

 

Качурівська сільрада

   с. Качурівка

                - « -

 

 

СК, бібліотека

 

СК, бібліотека

 

 

с. Качурівка

 

с. В.Кіндратівка

 

 

15

 

 16

 

Климентівська сільрада

   с. Климентове

                - « -

 

СК, бібліотека

 

СК, бібліотека

 

с. Климентове

 

с. Домниця

 17

 18

 

Косівська сільрада, с. Коси

-       « -

 

СБК, бібліотека              СК

 

с. Коси

с. Коси-Слобідка

 19

 20

 21

 22

 

Куяльницька сільрада

   с. Куяльник  

                - « -                                                       

                - « -

                - « -

 

 

 

 

 СК

 

  бібліотека     СБК, бібліотека                    СК, бібліотека

 

 

 

с. Куяльник

 

с. Куяльник

с. Олександрівка

с. Чапаївка

 

 23

 24

 25

 26

 27

Липецька сільрада

   с. Липецьке

                - «  -

-      « -

-      « -

-      « -

 

СБК, бібліотека

 

              Бібліотека

             СК, бібліотека

             Бібліотека

              СК

 

с. Липецьке /ц/

 

с. Липецьке 1ч.

с. Липецьке П ч.

с. Липецьке Ш ч.

с. Куйбишевське

 28

 29

 

Любомирська сільрада

   с. Любомирка

               - « -

 

СК, бібліотека

 

 бібліотека

 

 

с. Муроване

 

с. Любомирка

 

 30

Мардарівська сільрада

  с. Мардарівка

 

СБК, бібліотека

 

с. Мардарівка

 31

 32

 33

Нестоїтська сільрада

   с. Нестоїта

-      « -

-      « -

 

СБК, бібліотеки: для дорослих та дітей

             СК

             СК, бібліотека

 

с Нестоїта

 

с. Романівка

с. Н.Кульна

 

 34

35

36

 37

 38

 39

 40

Новоселівська сільрада

   с. Новоселівка

-      « -

-      « -

-      « -

-      « -

-      « -

-      « -

 

СБК, бібліотеки: для дорослих та дітей   

             СК, бібліотека

             СК, бібліотека

             СК, бібліотека

             СК

             Бібліотека

             СК

 

с. Новоселівка

 

с. Розалівка

с. Федорівка

с. Чубівка

с. М.Олександрівка

с. Соболівка

с. Гертопи

 

 41

 42

Олексіївська сільрада

   с. Олексіївка

                - « -

СК, бібліотека

 

СК, бібліотека

 

с. Олексіївка

 

с. Глибочок

 43

 44

Петрівська сільрада

   с. Петрівка

                - « -

Бібліотека

 

СБК, бібліотека

с. Петрівка

 

с. М.Кіндратівка

 

 45

 46

Станіславська сільрада

   с. Станіславка

-      « -

СБК, бібліотеки: для дорослих та дітей

             СК

с. Станіславка

 

с. Комарове

 

47

48

Чапаївська сільрада

  с. Чапаєво

                - « -

             СБК, бібліотека

 

            СК, бібліотека

с. Чапаєво

 

с. Вишневе

 

 

 

 

3. Лікувальні заклади Котовського району

Дільничні лікарні:

с. Липецьке – 96-1-93

с. Нестоїта – 95-6-35

с. Новоселівка – 97-7-53

с. Стара Кульна – 99-6-18, стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку.

.

 Амбулаторії: 

с. Мардарівка – 99-3-38

с.Станіславка – 93- 7- 70

ст.. Борщі , 94-1-57

 

 

 

ФАПи:

с. Борщі – 94-1- 82

ст. Борщі  –  4- 02- 90

с. Бочманівка , 93-5-16

с. Велика Кіндратівка , 91- 7- 12

с. Вишневе

с. Гидерим – 4 – 00 - 99

с. Глибочок – 98- 5- 21

с. Гонор ата - с/р -93 - 1- 46

с. Дібровка – 94-1-88

с. Домниця – 95- 8- 40

с. Затишшя –д.- 93-2-40

с. Зелений Кут – 94-1-87

с. Качурівка – 91-7-29

с. Клементьове – 95-1-17  

с. Коси -  90-1-35

с. Коси Слобідка – 90- 2- 73

с. Куйбишево – 96-2- 41

с. Куяльник – 5-60-24

с. Липецьке I – 96-1-54

с. Липецьке II-96-1-46

с. Липецьке III – 96 – 1 - 46

с. Любомирка – 2-48-39

с. Мала Кіндратівка – 92-5-47

с. Мала Олександрівка – 97-2-55

с. Малий Фонтан – 93-4-52

с. Миколаївка – арендують  будинок

с. Муроване – 92-3-43

с. Нова Кульна – 95- 6-05

с. Новий мир – 

с. Олексіївка – 98- 1- 96

с. Олександрівка 4- 02 – 67

с. Перешори – 99-4-20

с. Петрівка

с. Розалівка – 97-2-44

с. Романівка – 95-6- 05

с. Соболівка – 99-1-43

с. Стара Кульна – 99-6-18

с. Федорівка – 97-1-45

с. Чапаєвво  -5-56-60

с. Чапаївка – 5-65-60

с. Чубівка – 97-5-75