16.10.2020

Звернення голови Подільської РДА про вжиття заходів щодо усунення недоліків після ремонту дороги

13.10.2020 року особисто відвідав військову частину А-0173, що розташована  на ділянці дороги Т-16-12 сполученням Подільськ – Ананьїв.

Хочу зазначити, що такої неповаги до наших українських вояків я вже давно не бачив. Справа в тому, що підрядною організацією ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» проведено ремонт даної ділянки в районі  військової частини, відстань  до якої складає близько 300 метрів.

Але після проведених робіт, будівельники автошляхів залишили військовим такий з’їзд з дороги, що навіть позашляховикам не під силу подолати. Різниця між полотном дороги та старим покриттям складає не менш ніж 25 см.

А кому цікаво, як військовослужбовці будуть добиратися на бойове чергування ? Як вони будуть здійснювати військові маневри в разі необхідності ?

Ясна річ, що керівництво ТОВ «Березівкаагрошляхбуд» ці проблеми не цікавлять. У чому особисто впевнився під час телефонної розмови з їх керівником. Намагався переконати, що забезпечення під’їзду до військової частини – це стратегічне завдання, і його не можна відкладати на потім. Але у відповідь почув, що ця ділянка буде виправлена колись потім…

Картинку з’їзду з дороги до військової частини та стан самої дороги можете побачити на фото.

Незважаючи на ці припони підрядника буду все одно вирішувати проблемні питання військовослужбовців ЗСУ у першочерговому порядку.