21.08.2019

Відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України у Подільському районі

21 серпня 2019 року в селі Коси Подільського району відбулись урочистості до Дня Державного Прапора та 28-ої річниці проголошення незалежності України. У святкуванні взяли участь голова Подільської районної державної адміністрації Світлана Назаренко, Куяльницький сільський голова Сергій Паламарчук, а також старости сіл та громадськість району.

О 10.00 відбулась урочиста церемонія відзначення Дня Державного Прапору України «Прапор свій здіймаємо ми гордо». Після цього було проведено презентацію сільського зеленого туризму «Туристичний портал Подільщини».

Під час урочистих святкових зібрань під назвою «Незалежна моя Батьківщина» хвилиною мовчання було вшановано пам'ять наших земляків, які загинули на сході України. Виступаючи перед учасниками зборів голова Подільської райдержадміністрації Назаренко С.Б. та Куяльницький сільський голова Паламарчук С.М. привітали усіх присутніх з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України, вручили мешканцям нашого району, волонтерам, кращим працівникам підприємств, установ та організацій відзнаки влади різних рівнів та побажали миру, здоров’я, щастя, благополуччя, сили і наснаги.

По закінченні офіційної частини до уваги глядачів було представлено концертну програму «Наша творчість тобі, рідна Україна».