22.08.2019

Шановні громадяни!

З настанням літнього періоду та високих температур повітря, населення для відпочинку на території району використовує для купання водні об’єкти.

Інформуємо Вас, що у зв’язку з невизначеністю придатності ділянок водних об’єктів та приведенням їх у відповідність до вимог нормативно-правових документів,  які ставляться  до  місць масового відпочинку громадян на воді, ставки Подільського району організованими пляжами та місцями для купання не облаштовані.

Тому, відповідно до діючих нормативно-правових вимог -  Забороняється купання в ставках та інших водоймах, які не мають обладнаних сезонними рятувальними постами пляжів, належних санітарно-гігієнічних умов,   тобто  в невстановлених місцях. Інакше можна отримати травми, які пов’язані з засміченням дна водойми скляними,  металевими та іншими предметами. Тим більше не можна пірнати в незнайомих місцях. Діти до 12 років допускаються до купання тільки в супроводі дорослих.

Райдержадміністрація, Куяльницька сільська рада та Подільський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області попереджає – що, відповідальність за питання безпеки та поводження на водних об’єктах, збереження свого життя на водоймах в разі купання, покладаються виключно на самих громадян.

Дорослим необхідно звернути особливу увагу на роз’яснювальну роботу з дітьми, контроль за дотриманням правил поведінки їх на воді особливо купання в невстановлених місцях та методики надання першої медичної допомоги.

Відпочиваючи на воді цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей, рідних та близьких. Від зневажливого ставлення до правил безпеки на воді може статися непоправне лихо.

Просимо користувачів  водних об’єктів  суворо визначити умови та порядок користування водними об’єктами  відповідно до вимог Водного Кодексу України. З метою охорони життя і здоров’я громадян дотримуватись і керуватись Правилами охорони життя людей на водних об’єктах України.

Наша мета - попередити виникнення нещасних випадків на водних об’єктах, запобігти загибелі людей, зберегти Ваше життя під час відпочинку біля водних об’єктів.

 

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації