15.10.2020

Михайло Лазаренко провів виїзний прийом мешканців Бочманівського старостинського округу

15.10.2020 року голова Подільської РДА Михайло Лазаренко провів особистий виїзний прийом мешканців Бочманівського старостинського округу Подільського району.

Розпочав свій візит до села Бочманівка очільник району з відвідування місцевого ФАПу, де перевірив виконання заходів щодо попередження розповсюдження коронавірусної хвороби, умови медичного обслуговування громадян, запаси лікарських засобів та засобів індивідуального захисту медперсоналу.

 В ході безпосереднього прийому жителів Михайло Дмитрович отримав звернення про забезпечення якісною питною водою, надання матеріальної допомоги людині похилого віку після перенесеної операції, розчищення ставків та водойм на території округу.

Голова РДА відразу в ході прийому надав доручення щодо підготовки необхідних документів для надання матеріальної допомоги людині, а також щодо участі села Бочманівка в обласній програмі «Питна вода».

Крім того, Михайло Лазаренко ознайомився з іншими життєво необхідними об’єктами, вивчив їх стан, забезпеченість та укомплектованість. Зокрема, він відвідав добре відремонтований Будинок культури, місцевий стадіон, пам’ятник Тарасу Шевченко, оглянув дитячий садочок та школу, відмітив дуже добре відношення керівництва цих закладів, старости села до підтримання внутрішнього порядку, розвитку та вдосконалення умов навчання та побуту дітей.