16.10.2020

Голова Подільської РДА спільно з прикордонниками відпрацював на Державному кордоні

16 жовтня 2020 року голова Подільської районної державної адміністрації Михайло Лазаренко спільно з начальником Подільського прикордонного загону полковником Андрієм Савчуком здійснив виїзд на ділянку Державного кордону України, що знаходиться в зоні відповідальності вказаного органу охорони кордону.

В ході проведеної роботи керівник органу державної влади та командир військової частини провели моніторинг лінії кордону та під’їзних шляхів до неї, проаналізували стан інженерного облаштування ділянки, обговорили криміногенну обстановку у прикордонні.

Також, голова РДА вивчав проблематику прикордонників, а саме – недотримання при видачі громадянам Державних актів на земельні ділянки необхідної відстані від лінії Державного кордону до площини, що обробляється сільгоспвиробниками. Очільник району запропонував начальнику загону свою допомогу у зрушенні вказаного питання з місця, для чого порекомендував здійснити повний аналіз та опис ділянок, які безпосередньо підходять до кордону, узагальнені дані надати до РДА з метою подальшої роботи з ними спільно з органами місцевого самоврядування.

Також, Михайло Дмитрович відвідав один з підрозділів прикордонників, якій безпосередньо охороняє кордон, вивчив умови служби, проживання, харчування особового складу, провів бесіди з військовослужбовцями строкової служби, контрактниками та офіцерами, запропонував свою допомогу у вирішенні побутових питань, як посадова особа, так і людина особисто.