22.08.2019

ДІТИ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ

Під таким гаслом 22 серпня, напередодні Дня Незалежності України, за ініціативи служби у справах дітей райдержадміністрації в приміщенні центральної бібліотеки Куяльницької центральної бібліотечної системи проведена тематична зустріч з прийомними дітьми району.

Працівниками бібліотеки присутнім було запропоновано екскурсію по залах, де діти ознайомились з інформацією про видатні постаті району, тематичними книжковими виставками, проглянули в медіа центрі відеоряд, присвячений Дню незалежності України.

Юні відвідувачі взяли участь у вікторині на тему «Люби і знай свій рідний край», де показали достатні знання з історії України та традицій українського народу. На згадку про даний захід прийомним сім’ям було подаровано нову збірку місцевих поетів.

На завершення заходу усі присутні почастували чаєм та солодощами. Зустріч пройшла жваво, цікаво, захоплююче.

Служба у справах дітей райдержадміністрації, прийомні батьками та діти висловлюють щиру подяку О.М.Шапран, начальнику відділу культури та розвитку туризму Куяльницької сільської ради, колективу центральної бібліотеки Куяльницької центральної бібліотечної системи на чолі з Дюгаєвою С.М. за організацію цікавої та корисної подорожі до світу книг та історичних фактів.

Служба у справах дітей райдержадміністрації