23.02.2021

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

ІНФОРМУЄ ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ВІДДІЛ

ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ  ДСНС УКРАЇНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

     Не зважаючи на те, що зараз ще зима, вже зовсім скоро настане час коли випускникам треба обрати майбутню професію і вищий навчальний заклад, в якому треба її здобувати.

     Для всіх, хто серцем і душею обрав для себе професію мужніх та відважних, для молодих людей, які твердо вирішили присвятити своє життя нелегкій, але почесній службі в ім’я життя і спокою людей, навчальні заклади Державної служби України з надзвичайних ситуацій – це саме ті навчальні заклади, які перетворять Ваші мрії в реальність.

      На даний час підготовку фахівців оперативно-рятувального профілю в Україні здійснюють чотири вищі навчальні заклади:

Національний університет цивільного захисту України

(м. Харків, вул. Чернишевська, 94)

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

( м. Львів, вул. Клепарівська, 35)

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗУ

( м. Черкаси, вул. Онопрієнка, 8)

Вище професійне училище цивільного захисту (м.Вінниця)

(м. Вінниця, вул. Генерала Арабея, 7).

Ліцей цивільного захисту

(м. Вінниця, вул. Генерала Арабея, 7).

       До цих вищих навчальних закладів на денну форму навчання приймають абітурієнтів за державним замовленням, за кошти фізичних та юридичних осіб та на заочну форму навчання.Особи, які мають бажання навчатися в цих вишах мають бути віком від 14 до 25 років,можуть матине повну та повну середню загальну освіту. Перед направлення на навчання всі кандидати проходять професійний відбір, який  включає медичну комісію та психологічне тестування.

     Після зарахування на навчання за державним замовленням курсанти забезпечуються харчуванням, речовим майном та грошовим утриманням. По закінченню навчання на державній формі всім випускникам присвоюється спеціальне звання та гарантоване працевлаштування, відповідно до отриманого освітньо-кваліфікаційного рівня.

    Якщо у Вас з’явилось бажання навчатися у вищезазначених навчальних закладах, за детальною інформацією  звертайтеся до Подільського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області за адресою: м. Подільськ, вул. Соборна, 91, тел. 04862-2-34-59.

 

 

Марія Січко,провідний інспектор Подільського МРВ

ГУ ДСНС України в Одеській області

капітан служби цивільного захисту