Шановні мешканці та гості району!

Раді вітати Вас на сторінках офіційного веб-сайту Котовської районної державної адміністрації. Достовірна інформація, відомості про Котовський район, останні новини з життя району – все це для Вас. Сподіваємось, інформація, розміщена на нашій сторінці, стане не тільки цікавою, але й корисною для вас. 
Котовський район розташований в північній частині Одеської області. Районний центр Котовськ - місто обласного підпорядкування. Провідною галуззю економіки району являється сільськогосподарське виробництво. Кліматичні умови сприятливі для вирощування цукрового буряка, кукурудзи, соняшнику, гречки та гороху. Котовщина має багате культурно-історичне та мистецьке середовище, прекрасну природу, які дозволяють нам по праву вважати свій край найкращим місцем в Одеській області. Тут живуть працьовиті та гостинні люди, які завжди радо зустрічають гостей.
Сьогодні в районі запроваджуються нові форми партнерства влади та інвесторів, що в найближчому майбутньому забезпечить інноваційний розвиток підприємництва та господарства. 
Котовська районна державна адміністрація як орган виконавчої влади орієнтує свою діяльність на людину, на задоволення її потреб через надання якісних послуг населенню. Саме тому на сторінках сайту ми розміщуємо на тільки матеріали про районну державну адміністрацію, а й найбільш повну та достовірну інформацію з економічного, політичного та соціально – культурного життя району. 
На нашому сайті Ви зможете дізнатись про Котовський район більше. Дякуємо Вам за увагу до нашого сайту, цінуємо ваші зауваження та пропозиції.
 


Котовський район Одеської областіІсторична довідка 

 

Котовський район розташований на півночі Одеської області. Площа району – 103,7 тис. гектарів, населення згідно останнього перепису складає 28 228 осіб. У районі – 61 сільських населених пунктів. Головний напрям економіки району – виробництво сільськогосподарської продукції.
До 1935 року наш район називався Бірзульським за назвою районного центру Бірзула. Бірзула з 1895 року була волосним центром Ананьївського повіту, з лютого 1921 року – волосним центром Балтського округу. 
В зв’язку із проведенням відповідно до постанови Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету (ВУЦВК) навесні 1923 року адміністративної реформи в березні місяці був утворений Бірзульський район Балтського округу. Отже, березень 1923 року став відправною точкою в історії Котовського району.